Dotrzyj na sam szczyt wyszukiwarki Google i zgarnij ruch konkurencji!

Pozycjonowanie stron to proces dzięki któremu strona Twojej firmy dotrze na sam szczyt wyszukiwarki pod frazami, na które ją wypozycjonujemy. Przede wszystkim sprawdzimy atrakcyjność poszczególnych fraz, razem z Tobą wybierzemy te właściwe, dostosujemy budżet, przeprowadzimy audyt Twojej strony (jeśli będzie trzeba wprowadzimy konieczne poprawki i zoptymalizujemy ją pod SEO) i zaczniemy działać!

Dzięki pozycjonowaniu dotrzesz do swojej grupy docelowej i pozyskasz nowych Klientów, zwiększysz oglądalność swojej strony i zabierzesz część ruchu konkurencji.

Najszybszy sposób na pierwszą stronę Google

Reklamy Google AdWords to precyzyjne narzędzie, które ułatwi nam dotarcie do Twoich potencjalnych Klientów. Ponad 90% użytkowników szukających informacji w Google zatrzymuje się na pierwszej stronie wyszukiwań. Reklama AdWords to doskonały sposób na szybkie zaistnienie Twojej firmy właśnie tam. Nie wymaga czasu jak pozycjonowanie, a daje natychmiastowy efekt. Przygotujemy atrakcyjne treści, które wyświetlimy użytkownikom, a kampanię będziemy optymalizować tak długo, aż koszty pozyskania będą zadowalające dla nas i dla Ciebie.

Twoja reklama dotrze wyłącznie do użytkowników zainteresowanych danymi produktami. Zapłacisz wyłącznie za efekt, czyli kliknięcia reklamy, nie zaś za wyświetlenia. W dowolnym momencie możemy zmienić, wstrzymać lub uruchomić promocję.