Czy wiesz, że 14 milionów użytkowników Facebooka odpowiada za aż 59% zasięgu Internetu w Polsce? Średnio w ciągu dnia użytkownicy spędzają około godziny dziennie na przeglądaniu Facebooka i Instagrama, a każdego miesiąca między użytkownikami, a firmami zostaje wymienianych ponad miliard wiadomości!

Bardzo szybko możemy dotrzeć do grupy docelowej na której Ci zależy poprzez jej odpowiednie zdefiniowanie. Jak?

Po pierwsze – optymalizujemy

Analizujemy preferencje Twoich odbiorców oraz statystyki związane z fanpagem na Facebooku i kontem na Instagramie. Modyfikujemy stronę tak, by była jak najciekawsza dla użytkowników. Zbieramy dane, które będą dla nas bardzo cenne przy pracy nad contentem oraz promocją.

Po drugie – działamy!

Wiemy, które posty cieszą się popularnością w określonych grupach docelowych oraz które z nich mają potencjał na wywołanie sporej konwersji. Dzięki odpowiednim treściom zbudujemy odpowiedni wizerunek Twojej firmy – taki, który jest zgodny z Twoją wizją jej prowadzenia. Wykreujemy Cię jako eksperta w branży, sprawimy że dla Twoich potencjalnych Klientów będziesz dobrym przyjacielem, który zawsze jest obok i potrafi doradzić. Sprawimy, że w oczach użytkowników będziesz autentyczny i staniesz się ich pierwszym wyborem. Przez cały czas pozostajemy w kontakcie z Twoimi Klientami – odpisujemy na ich wiadomości oraz komentarze. Dbamy o to, by na Twoim Facebooku czy Instagramie nie pojawiły się żadne niepożądane treści – moderujemy je 24/7.

Po trzecie – analizujemy dane

Analiza efektów naszych działań – postów oraz promocji – jest dla nas bardzo ważna. Kolejne działania planujemy oraz realizujemy w oparciu o wyciągnięte wnioski. Dzięki temu efektywnie wydatkujemy budżet oraz zmniejszamy koszty pozyskania.

W ramach prowadzenia fanpage’a firmy w kanale Facebook oraz konta na Instagramie znajdują się:

regularne zamieszczanie postów

tworzenie treści i grafiki, a także zakup zdjęć

tworzenie reklam oraz dobieranie ustawień kampanii promocyjnej tak, by przynosiła jak największe efekty przy jak najniższym koszcie pozyskania

organizowanie konkursów wraz ze stworzeniem w pełni zgodnego z prawem Regulaminu

bieżąca optymalizacja kampanii promocyjnych

regularny, stały kontakt z fanami – odpowiadanie na ich komentarze, opinie i prywatne wiadomości

stały monitoring i moderacja – 24/7

comiesięczne szczegółowe raportowanie wyników w porównaniu z konkurencją